28 kwietnia 2014

Blog, który warto znać

Dzisiaj dowiedziałem się, że w bieżącym wydaniu Gazety Parkiet pojawiła się wzmianka o moim blogu. Artykuł "Osiem giełdowych blogów, które warto znać" opisuje blogi giełdowe, tworzone przez mniej znane osoby, które czymś się wyróżniają. Blogów wybrano... jak w tytule artykułu - osiem. Fakt, że 'Dwa miliony' znalazł się na tej krótkiej liście, obok takich tuzów giełdowej blogosfery jak 'APPFunds', 'Humanista na giełdzie' czy '10 procent rocznie', jest dla mnie znaczącym wyróżnieniem. Obiecuję starać się jeszcze bardziej niż dotychczas, pisać nieco częściej i więcej. I zapewniam, że choćbym nie wiem jak w przyszłości rozwinął tego bloga, nigdy nie będę w żaden sposób ograniczał odwiedzającym dostępu do jakichkolwiek treści.

3 komentarze:

  1. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :) Od jakiegoś czasu czytam Twojego bloga i muszę przyznać, że wyróżnienie jak najbardziej zasłużone :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Również dołączam się gratulacji i życzę dalszych sukcesów!

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki Panowie. Wam również gratuluję. Może kiedyś byśmy się spotkali? Oczywiście w szerszym niż rzeczona ósemka gronie - bo kilku dobrych blogerów mi w zestawieniu brakuje.

    OdpowiedzUsuń